• Market
  • Son
Ahşap El Planya Ağaç İşleme, Endonezya Maun Uçak, Marangoz Kenar Düzeltme/Köşe Şekillendirme/Pah (118mm / 4.64 inç)

Ahşap El Planya Ağaç İşleme, Endonezya Maun Uçak, Marangoz Kenar Düzeltme/Köşe Şekillendirme/Pah (118mm / 4.64 inç)

 
₺ 0.33

sayı
mevcut

★ Yüksek Kalıte : Bu el trim planya prim endonezya maun malzeme yapılır,aşınma, ısı korozyona dayanıklı, uzun ömrü ile. ★ Kararlı Performans : Size mükemmel bir yuvarlak kenar vermek için plakanın kenarında cilalanabilir. ★ Premium Malzemeler : Paslanmaz çelik malzeme planya bıçağı, yaklaşık 13mm kesme genişliği; Eğimli ahşap sabitleyici, bıçağın herhangi bir uzunluğunu ayarlayabilirsiniz, küçük ahşap el sanatları için harika. ★ Makul Tasarım : Ergonomik olarak tasarlanmış şekil, çapaksız iyi cilalanmış, uzun süreli çalışmalarda ellerinize uyar ve kolaylaştırır. ★ Yaygın Kullanım : Kullanımı basit, ağaç işleme başlatıcılarına dost; Kenarları ve kıymıkları düzeltmek için pratik, eğimli yuvarlak açılı ve köşe Ahşap sabitleyici, bıçağın herhangi bir uzunluğunu ayarlayabilirsiniz, küçük ahşap el sanatları için harika. ★ Makul Tasarım : Ergonomik olarak tasarlanmış şekil, çapaksız iyi cilalanmış, uzun süreli çalışmalarda ellerinize uyar ve kolaylaştırır. ★ Yaygın kullanım : Kullanımı basit, ağaç işleme başlayanlar için kolay; Kenarları ve kıymıkları düzeltmek için pratik, yuvarlak açı ve köşe ve daha fazlası, DIY ahşap işçiliği için mükemmel.CRGL Ağaç İşleme Planya Aleti Köşedeki kıymıklar ellerinize zarar veriyor mu?Hala ahşabın kenarlarını çıplak elle mi yontuyorsunuz?Ahşap Planya El Pahımızı deneyin!Ahşap düzlem aletinin düzgün kesilmesi size harika bir kullanım deneyimi getirecektir.Kullanımı kolay, ağaç işleme yol vericileri için uygun.Esas olarak kenar düzeltme, köşe şekillendirme, pah kırma, iç açı için uygundur.Şartname : Ürün adı : Ahşap planya el aracıahşap planya boyutu : 118mm/4.64 inç (uzunluk) Bıçak boyutu : 50mm*13mm/1.96*0.51 inç (L * W) Renk : Endonezya mahoganipaket : düzlem gövdesi×1, ahşap sabitleyici×1, planya bıçağı×1 NOT : ahşap malzeme, her bir tanenin dokusu görüntüdeki doku ile tam olarak aynı değildir.Renk daha derin veya daha açık, lütfen anlayın.Hizmet : Ağaç işleme planyalarımız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Sorunuza 24 saat içinde cevap vereceğiz.


özellikleri

Item name:
Wood Planer Hand Tool
The size of the wood planer:
118mm/4.64inch (length)
Blade size:
50mm*13mm/1.96*0.51inch (L * W)
Color:
Indonesian Mahogany
Package:
plane body×1, wood fixer×1, planer blade×1
Note:
Made from wood material, the texture of each grain is not exactly the same as the texture in the image. The color is either deeper or lighter, please understand.
Service:
If you have any questions about our woodworking planers, please feel free to contact us. We will reply to your question within 24 hours. :

Müşteriler kadar seçer