• Market
  • Son
RENSLAT Tablet Standı Yüksekliği Ayarlanabilir Stand Katlanabilir Tutucu (Renk: A)

RENSLAT Tablet Standı Yüksekliği Ayarlanabilir Stand Katlanabilir Tutucu (Renk: A)

 
₺ 655.78

sayı
mevcut

- Yüksek kaliteli malzemeden yapılmış, bu laptop standı dayanıklı ve kullanımı güvenlidir. - Katlanabilir laptop standı tasarımı, taşınabilir ve fazla yer kaplamaz. - Ergonomik tasarım, görüş açısını iyileştirir ve servikal omurganızı rahatlatır. - Geniş alan içi boş tasarım hava sirkülasyonunu arttırır, böylece bilgisayarın ısınması kolay değildir. - Güçlü yük taşıma kapasitesi ve kararlı ağırlık merkezi. - Yüksek kaliteli malzemeden yapılmış, bu laptop standı dayanıklı ve kullanımı güvenlidir. - Katlanabilir laptop standı tasarımı, taşınabilir ve fazla yer kaplamaz. - Ergonomik tasarım, görüş açısını iyileştirir ve servikal omurganızı rahatlatır. - Geniş alan içi boş tasarım hava sirkülasyonunu arttırır, böylece bilgisayarın ısınması kolay değildir. - Güçlü yük taşıma kapasitesi ve kararlı ağırlık merkezi. - Yüksek kaliteli malzemeden yapılmış, bu laptop standı dayanıklı ve kullanımı güvenlidir.- Katlanabilir laptop standı tasarımı, taşınabilir ve fazla yer kaplamaz.- Ergonomik tasarım, görüş açısını iyileştirir ve servikal omurganızı rahatlatır.- Geniş alan içi boş tasarım hava sirkülasyonunu arttırır, böylece bilgisayarın ısınması kolay değildir.- Güçlü yük taşıma kapasitesi ve kararlı ağırlık merkezi.Şartname : - Renk : Gümüş.- Malzeme : Alüminyum alaşım, silikon.Paket içeriği : 1 * Bilgisayar standıürün hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bana ulaşın, 24 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz ve size tatmin edici bir cevap vereceğiz.İşık çekim ve farklı görüntüler neden olabilir resimde öğenin renk biraz farklı gerçek bir şey.Izin verilen ölçüm hatası +/- 1-3cm.


özellikleri

- Color:
Silver.
- Material:
Aluminum alloy, silicon.
Package Included:
1* Computer stand:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm. :

Müşteriler kadar seçer