• Market
  • Son
753 10000W SCR Voltaj Regülatörü Dimmer Elektronik tristör kontrolörü yüksek gerilim kapasitörü Dahili Doğru Direnç

753 10000W SCR Voltaj Regülatörü Dimmer Elektronik tristör kontrolörü yüksek gerilim kapasitörü Dahili Doğru Direnç

 
₺ 3.00

sayı
mevcut

Yüksek sıcaklıkta alev geciktirici ve deformasyonsuz özelliklere sahip alev geciktirici metal şasi.Bir voltaj emme devresi ile, yüksek güçlü SCR anti‑dalgalanma, anti‑başak, RC emilim çoklu korumasını etkili bir şekilde korur.Dahili doğru direnç, yüksek gerilim kapasitörü, kararlı çıkış, gecikme ve gecikme yok.Orijinal ithal çip SCR, tüm alüminyum ısı emici, yüksek sıcaklık devre kartı.Çok fonksiyonlu endüstriyel soketler, kalın bakır parçalar, bakır parçaların içindeki daha kalın parçalar, yüksek akım, iyi temas ve güvenlik kullanın.Yüksek sıcaklıkta alev geciktirici ve deformasyonsuz özelliklere sahip alev geciktirici metal şasi.Bir voltaj emme devresi ile, yüksek güçlü SCR anti‑dalgalanma, anti‑başak, RC emilim çoklu korumasını etkili bir şekilde korur.Dahili doğru direnç, yüksek gerilim kapasitörü, kararlı çıkış, gecikme ve gecikme yok.Orijinal ithal çip SCR, tüm alüminyum ısı emici, yüksek sıcaklık devre kartı.Çok fonksiyonlu endüstriyel soketler, kalın bakır parçalar, bakır parçaların içindeki daha kalın parçalar, yüksek akım, iyi temas ve güvenlik kullanın.Özellik : 1. Bir voltaj emme devresi ile, yüksek güçlü SCR anti‑dalgalanma, anti‑başak, RC emilim çoklu korumasını etkili bir şekilde korur.2. Orijinal ithal çip SCR, tüm alüminyum ısı emici, yüksek sıcaklık devre kartı.3. Dahili doğru direnç, yüksek gerilim kapasitörü, kararlı çıkış, gecikme ve gecikme yok.4. Tek tuşla kesme çıkışını desteklemek için dişli göstergeli ve çıkış gücü düğmeli kendi geliştirdiği düğme kontrol paneli.5. Çok fonksiyonlu endüstriyel soketler, kalın bakır parçalar, bakır parçaların içindeki daha kalın parçalar, yüksek akım, iyi temas ve güvenlik kullanın.Şartname : Öğe türü : AC voltaj RegülatörÜmalzeme : alüminyum alaşım, tristör, PCB, bakırkullanımlar : Yüksek güçlü tristör voltaj regülasyonu, hız regülasyonu, sıcaklık regülasyonu ve karartma uygulamaları.Ev aletleri, endüstriyel elektrikli ev aletleri, bilimsel test cihazları, fabrikalar, okullar vb. İçin elektrikli ekipmanlar.Öğe Parametreleri Giriş Voltajı AC220 V Çıkış Voltajı 0-220 V Ayarlanabilir (Çıkış voltajı 5v'den düşük olduğunda Voltmetre çalışmaz) Limit Gücü 5000 W 5000 W (3500 W-4000 W dirençli yüke uyum sağlar) Voltaj Regülasyon Aralığı 0-220 V Kademesiz ayarlanabilir (yük koşulu altında), 0v'a kadar, 10v'dan yukarı çıkın Anma Gerilimi Akım 18 A Limit Akımı 25 A Tristör Modeli Icroelektroniktristör BTA41-600 B / 800 B Önlemler ve kullanım talimatları1. Makine boşaldığında, ölçülen çıkış voltajı sanal bir voltajdır ve doğru çıkış voltajını ölçmek için 20 W'IN üzerindeki bir yük bağlanmalıdır2. AC gücü girerken, çıkış da DC değil ac'dir.3. Yukarıda bahsedilen 5000w, dirençli bir yükte çalışırken sınır gücünü ifade eder.Endüktif yük, dirençli yükün 1 / 3'üdür.Dirençli yük, tungsten filaman lambasını, ısıtma telini vb. İfade eder.,.


özellikleri

Item Type:
 AC Voltage Regulator
Material:
Aluminum alloy, thyristor, PCB, copper
Uses:
High-power thyristor voltage regulation, speed regulation, temperature regulation, and dimming applications. Household appliances, industrial electrical appliances, scientific test equipment, electrical equipment for factories, schools, etc.
Item Parameters Input Voltage AC220V Output Voltage 0-220V Adjustable (Voltmeter does not work when the output voltage is lower than 5V) Limit Power 5000W 5000W(Adapt to 3500W-4000W resistive load) Voltage Regulation Range 0-220V steplessly adjustable (under load condition), to 0V, step up from 10V Rated Current 18A Limit Current 25A Thyristor Model icroelectronics:
Thyristor BTA41-600B/800B Precautions and instructions for use:
1. When the machine is empty, the measured output voltage is a virtual voltage, and a load above 20W must be connected to measure the correct output voltage:
2. When inputting AC power, the output is also AC, not DC.:
3. The 5000w mentioned above refers to the limit power when working in a resistive load. The inductive load is 1/3 of the resistive load. The resistive load refers to the tungsten filament lamp, heating wire, etc., :

Müşteriler kadar seçer