• Market
  • Son
PESOENTH-Bundle 2 öğeler:7 Çakra Şifa Kristalleri Taş Kolye Kolye + 7 Çakra Şifa Kristal Bilezikler

PESOENTH-Bundle 2 öğeler:7 Çakra Şifa Kristalleri Taş Kolye Kolye + 7 Çakra Şifa Kristal Bilezikler

 
₺ 3.33

sayı
mevcut

Paket 2 ürün : 7 Çakra Şifa Kristalleri Taş Kolye Kolye + 7 Çakra Şifa Kristal Bilezikler. 7 Çakra Taşı Kolye : Çakralar, vücudun orta hattında bulunan enerji merkezleridir.7 Çakranın her biri, kişinin ruhunu ve refahını zenginleştirmeye yardımcı olan fiziksel, duygusal veya zihinsel bir durumu temsil eder.Berrak Kuvars Şifa Kristal Kolye : Ham Berrak Kuvars taşı, meditasyon için olmazsa olmaz taştır.Pozitif enerjiyi yükseltmek ve olumsuzluğu dağıtmak için olağanüstü olan nihai güç taşı.Çakra şifa bilezik : Doğal Çakra taş Yoga Reiki şifa boncuk taş bilezik kadınlar için,7 çakra kristal hayat ağacı şifa için şanslı bilezik Pozitiflik anksiyete Çakra bilezik örgülü halat ayarlanabilir,doğum günü, noel için sakinleştirici hediye için 7 çakra yarı değerli bilezik.Hayat ağacı Şanslı Bilezik : HAYAT ağacı bilgi ile ilişkilidir ve wisdom.It ilham almanızı ve cesaretlendirmenizi sağlayın, güç bulmanıza yardımcı olun ve stability.It hayatınıza Bolluk ve Refah Aşılayacaktır.Giydiğinizde güzelliği, sağlığı,iyi şansı ve iyileşmeyi destekler.Paket 2 ürün : 7 Çakra Şifa Kristalleri Taş Kolye Kolye + 7 Çakra Şifa Kristal Bilezikler. 7 Çakra Taşı Kolye : Çakralar, vücudun orta hattında bulunan enerji merkezleridir.7 Çakranın her biri, kişinin ruhunu ve refahını zenginleştirmeye yardımcı olan fiziksel, duygusal veya zihinsel bir durumu temsil eder.Berrak Kuvars Şifa Kristal Kolye : Ham Berrak Kuvars taşı, meditasyon için olmazsa olmaz taştır.Pozitif enerjiyi yükseltmek ve olumsuzluğu dağıtmak için olağanüstü olan nihai güç taşı.Çakra şifa bilezik : Doğal Çakra taş Yoga Reiki şifa boncuk taş bilezik kadınlar için,7 çakra kristal hayat ağacı şifa için şanslı bilezik Pozitiflik anksiyete Çakra bilezik örgülü halat ayarlanabilir,doğum günü, noel için sakinleştirici hediye için 7 çakra yarı değerli bilezik.Hayat ağacı Şanslı Bilezik : HAYAT ağacı bilgi ile ilişkilidir ve wisdom.It ilham almanızı ve cesaretlendirmenizi sağlayın, güç bulmanıza yardımcı olun ve stability.It hayatınıza Bolluk ve Refah Aşılayacaktır.Giydiğinizde güzelliği, sağlığı,iyi şansı ve iyileşmeyi destekler. * PESOENTH Mağazasını ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.Biz Taş ve kristal kuvars Süsler/heykel,Guasha Masaj Aleti konusunda uzmanlaşmış bulunmaktadır. *Tüm e-postalar 24 saat içinde cevaplandırılacaktır.


özellikleri

irregular clear quartz stone pendant length about 2.3-3inches(6-7.5cm),adjustable chain length about 24inches(50-75cm),weigt about 60-65g /package. Qty:
1pc chakra crystal necklace. Comes with a nice velvet bag and gift box! convenient for preservation or gift giving. Since each stone is unique, please allow some variations in size, shape and color.

Müşteriler kadar seçer