• Market
  • Son
Uçucu yağ Saf Doğal Organik Çay Ağacı Yağı İçin Anti-aging, Nemlendirici, Skar Onarım, Akne Cilt Ve Saç Bakımı Vücut

Uçucu yağ Saf Doğal Organik Çay Ağacı Yağı İçin Anti-aging, Nemlendirici, Skar Onarım, Akne Cilt Ve Saç Bakımı Vücut

 
₺ 9.78

sayı
mevcut

Şartname : Bu uçucu yağ, etkili bir şekilde nemlendirebilen, yağı kontrol edebilen, izleri seyreltebilen, su yağını dengeleyebilen, gözenekleri küçültebilen, onarabilen ve nemlendirebilen doğal çay ağacı bileşenlerini çıkarır skin.It ayrıca cildinizi yumuşatabilir ve suyu kilitleyebilir, cildinizi hassas tutabilir ve .Özellikler : 1. Doku nazik ve hafiftir, cilde zarar vermez.2. Hafif doku, emilmesi kolaydır.3. Tam bitki özleri, hafif ve kullanımı güvenlidir.4. Etkili bir şekilde nemlendirebilir, yağı kontrol edebilir, izleri seyreltebilir, su yağını dengeleyebilir, gözenekleri küçültebilir, cildi onarabilir ve nemlendirebilir.5. Cildinizi yumuşatabilir ve suyu kilitleyebilir, cildinizi hassas tutabilir ve .6. Güçlü antiseptik özellikleri ve yaraları tedavi etme yeteneği onu cilt bakımı için uygun hale getirir.Özellikler : Öğe türü : uçucu yağdurum : 100% yepyeni Ana malzemeler : doğal çay ağacı özlerinet içeriği : yaklaşık. 10 mlpaket Ağırlığı : Yaklaşık. 45gÜrün Ağırlığı : Yaklaşık. 40 GFONKSİYON : Cildi nemlendirir ve onarır, gözenekleri küçültür, çıkarır Paket listesi : 1 x uçucu yağnot : Herhangi bir rahatsızlık hissederseniz lütfen ürünü kullanmayı bırakın.


özellikleri

This essential oil extracts natural tea tree ingredients, which can effectively moisturize, control oil, dilute marks, balance water oil, shrink pores, repair and moisturize skin. It also can soften your skin and lock water, keep your skin tender and . :
Features:
1. The texture is gentle and mild, no hurt to skin. :
2. Light texture, easy to be absorbed. :
3. Full plant extracts, mild and safe to use. :
4. Can effectively moisturize, control oil, dilute marks, balance water oil, shrink pores, repair and moisturize skin. :
5. It can soften your skin and lock water, keep your skin tender and . :
6. Powerful antiseptic properties and ability to treat wounds makes it suitable for skin care. :
Specifications:
Item Type:
Essential Oil
Condition:
100% Brand New
Main Ingredients:
Natural Tea Tree Extracts
Net Content:
Approx. 10ML
Package Weight:
Approx. 45g
Item Weight:
Approx. 40g
Function:
Moisturizing and Repairing Skin, Shrinking Pore, Removing
Package List:
1 x Essential Oil :
Please stop using the product if you feel any discomfort. :

Müşteriler kadar seçer