• Market
  • Son
Dayanıklı Tuvalet Fırçası ve Tutucu Manyetik Levitasyonunun Tuvalet Fırçası Tabanı İle Tuvalet Fırçası Modern Tasarım

Dayanıklı Tuvalet Fırçası ve Tutucu Manyetik Levitasyonunun Tuvalet Fırçası Tabanı İle Tuvalet Fırçası Modern Tasarım

 
₺ 3.33

sayı
mevcut

1. Manyetik kaldırma tuvalet fırçası : yeni manyetik adsorpsiyon teknolojisinin kullanımı, böylece tuvalet fırçası depolama rafına asılır, kıllar tabana temas etmez, havalandırma güçlüdür ve kuruması kolaydır. 2. Yumuşak kıllı küresel fırça kafası, yumuşak ve adsorpsiyona sahip polyester elyaf malzeme ile tasarlanmıştır power.It sırlara zarar vermeden tuvaleti temizleyecektir. 3. 360 derecelik küresel fırça kafası, derin için tuvalet tankının derinliklerine gidebilir cleaning.It güçlü dekontaminasyon kabiliyetine sahiptir ve çıkmaz olmadan temizler. 4. Taban dikey olarak depolanır, boşaltılır ve havalandırılır.Aralarından seçim yapabileceğiniz, kullanışlı ve güzel olan iki renk vardır.Tek parça bir takım elbise hem yaratıcı hem de temizdir. 5. Fırça tutucusu, taşınması kolay, hafif, taşıması kolay ve tutacağı pürüzsüz ve rahat olan yay şeklinde bir tutamaktır. 1. Manyetik kaldırma tuvalet fırçası : yeni manyetik adsorpsiyon teknolojisinin kullanımı, böylece tuvalet fırçası depolama rafına asılır, kıllar tabana temas etmez, havalandırma güçlüdür ve kuruması kolaydır. 2. Yumuşak kıllı küresel fırça kafası, yumuşak ve adsorpsiyona sahip polyester elyaf malzeme ile tasarlanmıştır power.It sırlara zarar vermeden tuvaleti temizleyecektir. 3. 360 derecelik küresel fırça kafası, derin için tuvalet tankının derinliklerine gidebilir cleaning.It güçlü dekontaminasyon kabiliyetine sahiptir ve çıkmaz olmadan temizler. 4. Taban dikey olarak depolanır, boşaltılır ve havalandırılır.Aralarından seçim yapabileceğiniz, kullanışlı ve güzel olan iki renk vardır.Tek parça bir takım elbise hem yaratıcı hem de temizdir. 5. Fırça tutucusu, taşınması kolay, hafif, taşıması kolay ve tutacağı pürüzsüz ve rahat olan yay şeklinde bir tutamaktır.Ürün adı : Manyetik kaldırma tuvalet fırçasımalzeme : ABS reçine + PP + demir + polyesterşartname : 14.9 inç * 5 inç * 3.6 inçhızlı : 1. Lütfen satın almadan önce rengi ve boyutu kontrol edin.2. Ürün fotoğrafları, ürünler dışındaki ürünleri içermez.3. Farklı monitörler nedeniyle hafif renk farklılıkları olabileceğini lütfen unutmayın, lütfen beni affet.4. Yukarıdaki veriler sadece referans içindir, boyut manuel olarak ölçülür, hata 1-3 cm'dir, lütfen izin verin, teşekkür ederim.5. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, bu sorunu en kısa sürede çözeceğiz.6. Size daha iyi ürünler sunmak için paylaşmaya ve geri bildirime hoş geldiniz ve services.No ürünümüzü satın almak için endişelenin.Satın alma işleminden memnun değilseniz, nedeni ne olursa olsun bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Sizin memnuniyetiniz, yüksek kaliteli ürünü kovalamaya teşvik etmemizdir.


özellikleri

14.9 inches * 5 inches * 3.6 inches:
Quickly:
1. Please check the color and size before buying.:
2. Product photos do not include products other than products.:
3. Please note that due to different monitors, there may be slight color differences, please forgive me.:
4. The above data is for reference only, the size is manually measured, the error is 1-3 cm, please allow it, thank you.:
5. If you find any problems with our products, please feel free to contact us via email, we will solve this problem as soon as possible.:
6. Welcome to share and feedback to provide you with better products and services.:
No worry to purchase our product. If you are not satisfied with the purchase, just feel free to contact us whatever the reason is. Your satisfaction is our encouragement to to chase high quality product :

Müşteriler kadar seçer